Ajansımız Hakkında

VIP Cast Ajans olarak Türkiye ‘de faaliyet gösteren diğer ajanslara nazaran , çok farklı bir stil izleyerek bölgesel değil ulusal olarak faaliyet göstermekteyiz. Türkiye’deki cast ve organizasyon ajansları genelde İstanbul ‘da olup diğer illerde faaliyet gösteren ajanslar ise kendi bölgelerine ağırlık vermiş ve genele ne yazık ki gidilememiştir.Firmamız piyasada tek isim olmayı hedeflemiş ve tüm Türkiye’deki yetenekleri gün ışığına çıkarmayı başarmıştır. Ajansımız sadece ofisten ibaret değil bugün kurumsal bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Ajansımız dizi ,sinema,reklam ve klip çekimleri için cast temin etmiş ve alanında büyük başarılara imza atmışır. Ekip olarak sürekli çalışmakta ve daha büyük projelere adınızı ve adını yazdırmak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.Ajansımız uzmanlık , samimiyet adalet ve verimlilik için sürekli ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Her yaştan , her etnik kökenden insanları bir araya getirmiş , geniş tabanlı bir kuruluştur.Yeni yüzler geliştirme yetenekleri öne çıkarma konusunda büyük özen göstermiştir.
Türkiye’nin lider firması olarak başvuru yapmadan önce sizinle bir kaç şey paylaşmak istedik;
VIP Cast Ajans olarak, güzel-çirkin, yaşlı-genç, kısa-uzun, zayıf-şişman, eğitimli-eğitimsiz ayırt etmeden her bireyi kadromuzda topluyoruz. Ajansımız kadrosuna dahil edeceği bireylere herhangi bir yetenek sınavı uygulamamaktadır. Ajansımız kadrosuna dahil edeceği kişileri deneme çekimlerine gönderir. Deneme çekimlerinde başarılı olanlar, projeye uygun olan kişiler arasından seçilmektedir.

Aynı şekilde istenilen projeye uygun olan isimler VIP Cast Ajans ve diğer ajanslar tarafından yapımcı firmalara sunulur. Reklam, dizi ve filmlerdeki herhangi bir karakter için onlarca ajans yüzlerce öneride bulunmakta, bunların seçimi Cast direktörleri ve yönetmenler tarafından yapılmaktadır. Bu seçim yapılırken, öncelikle ajansların kataloglarında yer alan kişilerin profil bilgileri incelenir.Seçilen kişiler yönetmenler tarafından deneme çekimlerine davet edilir.
Yönetmenler ve yapımcılar yeni bir dizi,film veya reklam projesinde yeni bir yüz aramaktadır. Dolayısıyla proje başlamadan yeni bir karakter arayan yapımcılar Cast Ajanslarına başvurur. Cast Ajansları projeye uygun olan kişileri yapımcı firmaya sunar. Ekranlarda gördüğünüz birçok isim bu yöntemle seçilmiştir.
Ayrıca Ajansımız üyelerine her türlü profesyonel desteği sunmakta, onların hak ve sorumluluklarını gözetmektedir. Profesyonel bir ajans kadrosundaki bireylere iş garantisi veremez. Bireyler ancak kendi özellikleri ve yetenekleri doğrultusunda görev alır.
Ajans’ın görevi projelere uygun kişileri önermek ve bireylerin seçilmesi için çaba göstermektir. Firmamıza gelen günlük yüzlerce oyuncu olmak için ajanslar adına yapılan başvuruyu değerlendiren profesyonel ekibimiz tarafından incelenmekte ve uygun görülen bireylere en kısa sürede geri dönülmektedir.

Oyuncu olmak mı istiyorsun?

Hayatta herkesin bir rolü vardır.
Oyunculuğa giden yolda sen de ilk adımı bizimle at.